top of page
  • Obrázek autoraŠevětín žije!

První letní kino spolku Ševětín žije!

Letošní léto se velmi vydařilo. Krásného počasí jsme si mohli užít opravdu do sytosti a protože situace ohledně koronaviru nám to umožňovala, rozhodli jsme se uspořádat, ve spolupráci s Kináriem, první letní kino pod záštitou našeho spolku.


Promítání filmu se Vám dle ohlasů velmi líbilo. Opravdu dlouho jsme přemýšleli, jakou licenci pořídit a jakým filmem Vám zpestřit konec léta. Po velmi dlouhém brainstormingu a pročítání recenzí všech dostupných filmů bylo rozhodnutí jednoznačné. 3Bobule u nás vyhrály na plné čáře a pevně věříme, že i Vám se naše volba líbila.


Věříme, že i drobné technické potíže, které nás potkaly v průběhu promítání, nijak nezkazily atmosféru, alespoň jste si mohli zatím dát něco dobrého z FoodTrucku nebo u nás na baru. :-) Řádně jsme se z drobných chybiček poučili a příště nás snad už nic nepřekvapí.


Již nyní se těšíme na příští léto a další letní kino pod záštitou našeho spolku.


Váš tým Ševětín žije!


67 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page