top of page
  • Obrázek autoraFilip Skřička

Aby Ševětín žil a my s ním...


 

„Existuje pouze jeden den v roce, kdy nemůžeme změnit vůbec nic - tím dnem je včerejšek”

 

Vítáme Vás na stránkách spolku Ševětín žije!

Pokud jste o nás nikdy neslyšeli, jste tu správně, protože právě zde se můžete dozvědět, kdo jsme a co je naším cílem.


Jsme Vaši sousedé. Lidé, kteří žijí v Ševětíně roky, ale i lidé, kteří si zde své místo k životu našli nedávno. Bydlíme v centru i na okraji, chodíme do lesa i do kavárny a máme mnoho dalšího společného i rozdílného.


Všechny nás ale spojuje to, že nám záleží na tom, kde žijeme. A nechceme zde jen přežívat a nezajímat se o to, co se odehrává za plotem našich zahrad. Dobrou tradicí našich předků bylo vytváření a udržování komunitního stylu života, který nám chybí, a proto jsme se rozhodli s tím něco dělat. Ševětín žije! pro Vás vymýšlí nejrůznější typy kulturních, společenských, tradičních i originálních akcí, které mají za cíl vdechnout Ševětínu a jeho okolí přívětivého ducha a udělat z něj příjemné místo k životu. Je jen na každém z nás, jak se bude chtít zapojit, je ale důležité začít. Byla by přeci škoda udělat z každého dneška zase jen další nevyužitý včerejšek...


V Ševětíně žije přes 1400 lidí. 1400 sousedů, kterým chceme popřát dobrý den, ale i 1400 příběhů, které mají dohromady obrovský potenciál.


Co vy na to? Přidáte ten svůj?


Sledujte naše komunikační kanály na webu, Facebooku a Instagramu pod zkratkou @sevetin.zije a již brzy se dozvíte víc!

175 zobrazení0 komentářů

コメント


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page